17 Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End do Rzeszowa, gdzie zostanie pokazana nasza produkcja „Łukasiewicz – nafciarz romantyk”. Projekcja filmu odbędzie się 9 listopada 2019 r. godz. 17:00.

Wydarzenie objęte patronatem Telewizji Obiektyw.

17 Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End

Po czterech latach Festiwal Filmów Optymistycznych Happy End wraca do stolicy Podkarpacia.
W niezmienionej i sprawdzonej formule. Filmy fabularne i dokumentalne, profesjonalne, studenckie i niezależne, tylko optymistyczne. Do tego jak zwykle spotkania z twórcami i imprezy towarzyszące. Projekcje filmowe odbywać się będą w sali widowiskowo-kinowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, przy ulicy Okrzei 7, w dniach 7-9 listopada.

Rozpoczęcie Festiwalu zaplanowane jest na czwartek, na godzinę 17.00. Pokazy rozpocznie projekcja Grand Prix z ubiegłego roku, film fabularny pt. „Lato” w reżyserii Aleksandry Mazoń.
W programie znalazło się 32 filmy, z czego 28 w konkursie. Podobnie jak w poprzednich latach o werdykcie zadecydują widzowie, w specjalnie powołanym plebiscycie.
Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych widzów. W sobotni poranek, 9 listopada odbędzie się Happy End Dzieciom – pokaz specjalny filmu „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja.
Dzięki uprzejmości dystrybutora Mówi Serwis ten pokaz też będzie niebiletowany.

Galę zakończenia Festiwalu uświetni koncert Zespołu Grzane Wino, który jest bardzo dobrze znany rzeszowskiej publiczności.
Sponsorem Gali jest nowy sponsor Festiwalu – Polska Izba Komunikacji Elektronicznej /PIKE /.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *