Miasto Krosno – Dziki Warszawa

W najbliższą niedzielę (6 marca) krośnieński zespół czeka arcyważny pojedynek w kontekście walki o playoffy. Gościem Szklanego Teamu będzie beniaminek Suzuki 1 Ligi, zespół Dziki Warszawa. W drużynie z Warszawy gra dwóch bardzo dobrze znanych z występów w krośnieńskim zespole zawodników – pochodzący z Podkarpacia Grzegorz Grochowski oraz Paweł Krefft. W warszawskim zespole można znaleźć również innych zawodników z doświadczeniem z ekstraklasowych parkietów – Mateusza Jermakowicza czy wychowanka Stali Stalowa Wola Piotra Pamułę. Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem Dzików 69:61 mimo, że po 30 minutach meczu to Biało-Zieloni prowadzili 52:45. Niestety przegrana przez Szklany Team ostatnia kwarta meczu 24:9 uniemożliwiła zwycięstwo w tym pojedynku.

Mecz z Dzikami Warszawa, podobnie jak większość spotkań w tym sezonie rozegrany zostanie bez udziału publiczności, można go jednak obejrzeć w Internecie. Spotkanie dedykowane jest sponsorowi strategicznemu zespołu Miasto Szkła Krosno – Grupie PKN Orlen.

Początek meczu z zespołem Dziki Warszawa o godz. 17:00 6 marca 2021. Start transmisji na TVCOM.PL piętnaście minut przed pierwszym gwizdkiem meczu.”

Źródło: basketkrosno.pl