Bezpłatne warsztaty z rozwoju kreatywności dla młodzieży

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza młodzież w wieku 13-16 lat do udziału w treningu kreatywności. Trening to 4 spotkania, podczas których uczestnicy poznają m.in. zasady twórczego myślenia, sprawdzone ćwiczenia na rozwijanie kreatywności, zasady prowadzenia burzy mózgów, metody twórczego rozwiązywania problemów.

Kreatywność jest współcześnie jedną z najbardziej pożądanych cech – twórcze myślenie procentuje w szkole i na studiach, pracodawcy szukają osób kreatywnych. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko już teraz rozwinęło umiejętność twórczego myślenia – skorzystaj z pilotażowego programu edukacyjnego – „Kreatywność? To się ćwiczy!” organizowanego przez Krośnieńską Biblioteką Publiczną.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

 13 styczeń (poniedziałek), godz. 14.00-16.00 / Czy ja jestem kreatywny? Wprowadzenie do kreatywności i podstawowe zasady twórczego myślenia

• 15 styczeń (środa), godz. 14.00-16.00 / Łącz, pytaj, łam zasady! Sprawdzone sposoby na rozwijanie kreatywności

 20 styczeń (poniedziałek) / Burza mózgów na opak – twórcze rozwiązywanie problemów

• 22 styczeń (środa), 14.00-16.00 / S.C.A.M.P.E.R – twórcze rozwiązywanie problemów

Zapisy przyjmujemy do wyczerpania miejsc – pod nr. (13) 43 250 15 – lub w siedzibie placówki (ul. Ordynacka 8). Ograniczona liczba miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkania poprowadzi Agata Warywoda – specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, trenerka, absolwentka Akademii Trenerów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach oraz Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie.