Brak nowych zakażeń na Podkarpaciu

Dzisiaj w województwie podkarpackim nie odnotowano nowych zakażeń koronawirusem. Do tej pory w regionie potwierdzono 378 przypadków zakażenia.

Z powodu COVID-19 zmarło 35 osób. Wyzdrowiało 320. Pod nadzorem pozostaje 16 osób, a 2077 poddane jest kwarantannie. W izolacji domowej przebywa 6 osób. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 17 pacjentów.

1 komentarz do “Brak nowych zakażeń na Podkarpaciu

  • 25 maja 2020 o 22:28
    Permalink

    Mnie interesuje ile osób wyzdrowiało i chcę wiedzieć gdzie. Zbyt dużo na Podkarpaciu umarło w stosunku do zakażeń statystycznie patrząc. Dziś wiem, że wyzdrowiał jeden. Gdzie nie wiem, choć chciałbym wiedzieć. Podkarpackie to w sumie duża wieś. Wszędzie można znaleźć znajomych. Ja trzymam kciuki za każdego Biedaka, nawet jeśli jest idiotą, na którego przez głupotę padło. Tu i w całej Polsce. Wstyd tylko patrzeć jak jeden z drugim egoista nosił i nadal nosi maskę na brodzie olewając, że jeśli sam ma to może zarazić innych. Państwo wycofa się z tego ograniczenia, bo nie jest go w stanie skutecznie egzekwować. Wstyd mi, że z powodu polskiego cwaniactwa i głupoty ze szkodą dla siebie nie potrafimy zachować takiej dyscypliny jak w Hongkongu, na Tajwanie, w Japonii, Korei Południowej, czy choćby nawet w Czechach gdzie śmieją się już z tego, co nas męczy.

Możliwość komentowania została wyłączona.