Charytatywny koncert kolęd

“Kolędy świata” – koncert charytatywny w CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska formacja FreebornBrothers wystąpi w CH Plaza Rzezów podczas kolejnego charytatywnego koncertu kolęd. Jak w poprzednim roku w ramach akcji “Noworoczna Paka Dobroci” wsparcie otrzyma Dom Pomocy Społecznej dla osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie. Bilety na koncert, który odbędzie się w niedzielę 20 stycznia 2019 r., można zdobyć przynosząc do CH Plaza Rzeszów upominek dla potrzebujących seniorów.

Koncert pt. “Kolędy Świata” to kolejny element akcji charytatywnej “Noworoczna Paka Dobroci”. W ramach tej inicjatywy CH Plaza Rzeszów już drugi rok z rzędu wspiera mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie. W ramach akcji rzeszowska Plaza wraz z kawiarnią Sztuka Wyboru prowadzi zbiórkę darów
potrzebnych podopiecznym rzeszowskiego DPS-u.

Każdy, kto włączy się w akcję i przyniesie produkty z listy zamieszczonej na stronie www.plazarzeszow.pl lub prezent od serca otrzyma w zamian bilet na wyjątkowy koncert. Upominki można wymienić na bilety w dwóch miejscach: w Biurze Administracji CH Plaza Rzeszów w godz. 10:00 – 17:00 (od poniedziałku do piątku) oraz w Kawiarni Sztuka Wyboru na 1 piętrze Centrum.

W tym roku dla wszystkich wspierających DPS zagra znana rzeszowska formacja FreebornBrothers. Gościem koncertu pt. “Kolędy świata” będzie Diana Cecierska, uczestniczka 9. edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalistka programu “Mam Talent”. Koncert w ramach “Noworocznej Paki Dobroci” odbędzie się 20 stycznia 2019 r. w CH Plaza Rzeszów o godzinie 19:00.

Pochodzący z Rzeszowa zespół The FreebornBrothers istnieje od 2013 roku. W twórczości łączy dźwięki banjo z południa USA z melancholijnym akordeonem i żywiołową, bałkańską orkiestrą dętą. Zespół The FreebornBrothers na koncie wiele koncertów, które dawał niemal w całej Europie, oraz cztery płyty studyjne: “Two Men Orchestra” (2013 r.), “GypsyHoboTrash Grass” (2014 r.), “TheatroRidiculous” (2016 r.) oraz “Instant Magic” (2017 r.). Publiczność zna formację z występu w dziewiątej edycji “Must Be The Music”.

“Noworoczna Paka Dobroci” organizowana jest przez CH Plaza Rzeszów. Partnerem wydarzenia jest Kawiarnia Sztuka Wyboru. Ilość biletów na koncert jest ograniczona. Szczegóły akcji oraz listę produktów, które można przynieść, znajdują się na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na profilu centrum www.facebook.com/PlazaRzeszow.