„Dni Autorskie” – wystawa fotografii słuchaczy PSAK w Krośnie

Słuchacze Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie przygotowali kolejną odsłonę wydarzenia fotograficznego pt. „Dni Autorskie”. Przedstawiane zdjęcia ukazują warsztat fotograficzny wypracowany w czasie 2-letniej nauki w Studium na kierunku animator fotografii.

„Fotografie prezentują różnorodne tematy: zaczynając od szerokiego patrzenia na świat zamknięty w pejzażach, poprzez emocje u portretowanych ludzi, aż po architekturę, w której słuchacze dopatrywali się światła, struktury i faktury obiektów. Wszyscy słuchacze podejmowali te same tematy, jednak prace są obrazem indywidualnej interpretacji i wrażliwości. Mamy nadzieję, że zwrócenie swojej uwagi w stronę sztuki będzie dla Państwa chwilą wytchnienia w tak trudnym dla nas wszystkich okresie” – Krzysztof Antosz z PSAK w Krośnie.

W ramach “Dni Autorskich” przygotowano prezentację multimedialną, projekt książki, folder oraz album internetowy. Przegląd jest w całości opracowaniem obrazów w czerni i bieli.

Fotografie można zobaczyć pod adresem: https://photos.google.com/share/AF1QipOH2VuTYgsZN4PU5c_DwCrQU56v0zwye921mPfcKsP7jbsT8S99mjT4noF63PmiSA?key=SUhONEFzMzJXdlhmajNmM3JHOVo0dVhxcG1pMTNB

fot. PSAK KROSNO