I Forum Gospodarcze w Sanoku

Wydarzenie objęte patronatem Telewizji Obiektyw

Burmistrz Miasta Sanoka oraz Rektor Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają na I Sanockie Forum Gospodarcze pn. Rozwój lokalnego rynku pracy kluczem do wzrostu atrakcyjności gospodarczej Sanoka, które odbędzie się 7 listopada br. o godz. 12.00 w auli Uczelni Państwowej przy ul. Mickiewicza 21.


Forum to miejsce, gdzie zaprezentują swoją działalność sanockie firmy, to także propozycja otwartej dyskusji prowadzonej przez ekspertów, zachęcającej do wyrażania opinii przez lokalnych przedsiębiorców.


Celem I Forum Gospodarczego jest wypracowanie strategii działań i zachęcenie podmiotów reprezentujących różne branże (z obszaru nauki, biznesu, szkolnictwa, samorządowców i parlamentarzystów) do zainicjowania wspólnej pracy na rzecz rozwoju miasta.


Pomysłodawcy tego wydarzenia wyrażają nadzieję, że I Forum przerodzi się w trwały program rozwoju przedsiębiorczości na ziemi sanockiej, przyczyni się do pozyskania inwestorów i usprawni funkcjonowanie firm, a przede wszystkim zaowocuje kolejnymi edycjami Forów.


W ramach tego gospodarczego wydarzenia zaplanowano: prezentację asortymentu sanockich firm na stoiskach wystawienniczych, panele dyskusyjne dotyczące m.in. sposobów kształcenia, rekrutacji i zatrzymania pracowników, ofert wsparcia dla przedsiębiorców, startupów, możliwości pozyskania środków finansowych na działalność gospodarczą. Będzie możliwość także nawiązania współpracy podczas rozmów kuluarowych.

PROGRAM I FORUM GOSPODARCZEGO W SANOKU


Szczegółowych informacji udziela Wioletta Barska – koordynator Forum:
Urząd Miasta Sanoka, ul. Rynek 1, pok. nr 8, e-mail: sfg@um.sanok.pl, nr tel. 134652867.

informacja prasowa