II Bieg Lotnej w Haczowie w nowej formule – zapisy otwarte!

Koniec czerwca dla biegaczy z Podkarpacia oznaczał dotychczas wspaniałą atmosferę i przepiękną trasę w Haczowie. I chociaż pandemia wymogła pewne zmiany, to impreza odbędzie się i w tym roku – dokładnie 16 sierpnia.

Ze względu na obostrzenia sanitarne Bieg Lotnej nie będzie połączony z wydarzeniami kulturalnymi nad Wisłokiem. Urząd Gminy w Haczowie zadba jednak o to, żeby atrakcji nie zabrakło. W tym roku po raz pierwszy rywalizacja przebiegać będzie także na nowej trasie o dystansie 5 kilometrów. Jest to więc propozycja dla tych, którzy jeszcze niepewnie podchodzą do kilkunastu kilometrów w terenie.

Zawodników, którzy czują się gotowi na dłuższe wyzwania zapraszamy na niezawodnie piękną 12-kilometrową trasę, w tym roku z odświeżonym początkiem trasy wiodącym przez haczowskie centrum. Dla mieszkańców Haczowa będzie to niepowtarzalna okazja by zobaczyć Bieg z bliska, a nawet wesprzeć zawodników głośnym dopingiem. Tradycyjnie, na 12-kilometrowej trasie będzie można również wystartować w konkurencji nordic walking, która cieszyła się dotychczas niezwykłą popularnością – czytamy w komunikacie prasowym.

Organizator, Urząd Gminy w Haczowie zapewnia również, że na zawodników czekać będzie jak zawsze pyszny posiłek regeneracyjny, a w pakietach startowych znajdzie się miły upominek. A żeby przekonać się, co to za niespodzianka – wystarczy się zapisać!

Formularz rejestracyjny: https://b4sportonline.pl/bieg_lotnej/

Więcej informacji na stronie: http://haczow.pl/bieg

Informacja nadesłana

Fot. Waldemar Czado