Jasielskie muzeum organizuje konkurs na najładniejszą pisankę

Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza wszystkich twórców ludowych i rękodzielników regionu jasielskiego do wzięcia udziału w konkursie wielkanocnym. Tym razem zaproponowane kategorie dotyczą pisanek. Jury wybierze najładniejszą pisankę tradycyjną i najciekawszą pisankę współczesną.

Prace konkursowe można składać do dnia 26 marca (w każdy pon., wt., śr., czw. i pt. od godz. 7:00 do godz. 15:00 w tymczasowej siedzibie Muzeum Regionalnego w Jaśle, przy ulicy Wincentego Pola 41 lub w siedzibie Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Jaśle przy ul. Sokoła 8, od pon. do pt. w godz. od 09:00 do 17:00, w sob. od 10:00 – 15:00 oraz w niedz. Od 11:00 – 15:00).W CITiK-u prace przyjmowane będą od dnia 1 marca.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w REGULAMINIE dostępnym na stronie Muzeum. Aby wziąć udział w tymże konkursie, należy wraz z pisanką złożyć czytelnie wypełnioną KARTĘ ZGOSZENIA oraz podpisaną ZGODĘ dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Dokumenty te zawiera formularz dostępny na stronie Muzeum, znajduje się tam także INFORMATOR dotyczący RODO. Wymienione, wydrukowane dokumenty wraz z regulaminem można również pozyskać w siedzibie Muzeum bądź CITiK-u pod powyżej wymienionymi adresami.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest w CITiK-u na 29 marca o godz. 16:00, jednakże ze względu na obecną sytuację pandemiczną termin ten może ulec zmianie.

Źródło: Muzeum Regionalne w Jaśle