Kamera przy bramie wjazdowej do krośnieńskiego PSZOK-u

Wybierając się teraz do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych można sprawdzić, czy przed wjazdem jest kolejka. Dzięki kamerze on-line obraz na żywo z widokiem na wjazd do PSZOK-u jest przekazywany na stronę http://ekrosno.pl/pszok_krosno/

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Krosna – aby uniknąć oczekiwania w kolejce do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych wystarczy teraz wejść na stronę www.ekrosno.pl i sprawdzić tam aktualną sytuację przy bramie wjazdowej do punktu.

Kamera zamontowana przy wjeździe do PSZOK-u umożliwia stały podgląd natężenia ruchu w okolicy bramy wjazdowej oraz pokazuje obraz na żywo z wjazdu do PSZOK. Mieszkańcy, którzy wybierają się z odpadami do PSZOK-u mogą najpierw sprawdzić, jaka jest sytuacja na miejscu, czy przed wjazdem ustawia się kolejka, a następnie wybrać najbardziej dogodny dla siebie czas i moment przyjazdu.

Zamontowany system ma usprawnić obsługę mieszkańców, a także zapobiec tworzeniu się „korków” przy wjeździe do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów.

Link bezpośredni do obrazu z kamery on-line – http://ekrosno.pl/pszok_krosno/

Przypominamy również, że w okresie zimowym, czyli od 1 listopada do 31 marca Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie czynny jest 3 dni w tygodniu – w poniedziałek, środę i piątek w godz. 13.00-18.00. W pozostałe dni, w tym w soboty, punkt jest nieczynny.

Źródło: Krośnieński Holding Komunalny