KARPATY Krosno Glass – Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie odniosła dwa zwycięstwa w fazie PLAY-OFF

Siatkarze Karpat Krosno dwukrotnie pokonali we własnej hali drużynę MKS MOSiR Jasło. Obydwa mecze były bardzo emocjonujące, po obydwu stronach można było zobaczyć bardzo ciekawe akcje.

– Mecze były transmitowane on-line przez Internet. Bardzo żałujemy, że kibice nie mogli dopingować swoich drużyn osobiście na hali. Wsparciem dla grających siatkarzy był wspaniały doping zawodników „z kwadratu” – informuje KSS Karaty Krosno.

W sobotnim meczu Karpaciarze nie stracili ani jednego seta wygrywając 3:0. Następnego dnia drużynie z Jasła udało się wygrać tylko jeden set a mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Krosna.

Rywalizacja w fazie PLAY-OFF toczy się do trzech zwycięstw. Karpaciarzom brakuje już tylko jednego zwycięstwa aby awansować do półfinału w walce o I ligę. Teraz rozgrywki przenoszą się do Jasła. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz odbędą się w dniach 20-21 marca. Jeśli w powyższych terminach jedna z drużyn nie wygra trzech spotkań to rozstrzygające, piąte spotkanie odbędzie się w Krośnie w dniu 31 marca.

Spotkania będzie można śledzić na fanpage’u @KSSKarpatyKrosno.

Źródło: KSS Karpaty Krosno