Koncert dla Sebastiana

Każdego roku przyjaciele organizują koncert, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na rehabilitację chorego na Parkinsona Sebastiana Gałuszkę. Tym razem zagra zespół Stacja Uczuć.

Koncert dla Sebastiana15 lipca (piątek) G.19.00
Restauracja Parkowa 7

Sebastian Gałuszka od wielu lat jest chory na Parkinsona. Bastek jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Filologia Polska, po za tym jest również świetnym matematykiem i informatykiem. Każdego roku przyjaciele Bastka organizują dla niego koncerty, w trakcie których zbierane są środki finansowe na lekarstwa i rehabilitację.

Stacja Uczuć – zespół z powstał  w 2020 roku. W okresie pandemii zaczęliśmy grać online, gdy obostrzenia rządowe się zmniejszyły rozpoczęliśmy próby „na żywo” . Na obecną chwilę mamy za sobą już kilkanaście występów na żywo.Naszą twórczość na bieżąco udostępniamy na facebookowym fanpage’u oraz kanale YT, aktualnie mamy nagrane w studio 4 autorskie utwory.W planach mamy nagranie kolejnych utworów, „w drodze” do studia są następne piosenki.Nasza muzyka jest natchniona uczuciami jakie towarzyszą każdemu z nas na co dzień, chcemy także aby podnosiła na duchu ludzi w tych trudnych czasach z jakimi przydarzyło się aktualnie zmierzyć, a część tekstów jest inspirowana również naszymi prywatnymi przeżyciami- wspominają muzycy grupy.

Członkowie zespołu: Marcin Szczur – basista, gitarzysta, Dariusz Kasprzyk – Cajon, Djembe, i inne instrumenty perkusyjne, Paweł Konop – menadżer zespołu, wokalista, basista i autor tekstów, David Komarnicki – instrumenty klawiszowe, ukulele, melodyka i gościnnie Tomasz Zajchowski – gitara

Wstęp 20 zł

Rezerwacja pod numerem telefonu 515 355 494