Konrad Fijołek podziękował rzeszowianom za udział w wyborach

Bardzo wszystkim rzeszowianom dziękuję za uczestniczenie w tych wyborach. To pokazuje jak Rzeszów jest przywiązany do idei demokracji. Dzięki tak licznemu uczestniczeniu w tych wyborach i dzięki tym wynikom, fantastyczni rzeszowianie wysłali niesamowicie pozytywny sygnał do całej Polski, jak powinno wyglądać święto demokracji, jak powinniśmy dyskutować o swoich lokalnych sprawach, jak wreszcie zabierać się za ich rozwiązanie. Ten sygnał, że tu zwyciężyła jedność, że może być porozumienie, ten przykład poszedł w całą Polskę. Drodzy Rzeszowianie, zrobiliście najlepszą promocję naszego miasta chyba w jego historii. To fantastyczny moment. Nisko, nisko się Państwu za to kłaniam i dziękuję– mówił na rzeszowskim rynku Konrad Fijołek.

Prezydent elekt podziękował za wyrazy sympatii i wsparcia, które otrzymywał podczas kampanii, a także zaprosił do współpracy wszystkich mieszkańców stolicy Podkarpacia bez względu na poglądy.

Pokazaliście, że tego dzisiaj oczekują obywatele od władzy, na każdym szczeblu. Tego żeby przestać dzielić, różnicować a zacząć rozmawiać o problemach. Nawet się różnić, ale różnić się pięknie. Różnić się w sposób elegancki i kulturalny, po to abyśmy mogli wspólnie razem, po tym, kiedy kurz wyborczy opadnie, zabrać się do pracy. Chcę być prezydentem wszystkich rzeszowian – dodał.

Zaprzysiężenie Konrada Fijołka na prezydenta Rzeszowa zaplanowano na poniedziałek.

Fot. biuro prasowe Konrada Fijołka Prezydenta elekta Miasta Rzeszowa