KUDŁATE FERIE w RCKP

WYDARZENIE ODBYWA SIĘ W RAMACH ARTYSTYCZNYCH FERII ZIMOWYCH

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie

Termin: 26 stycznia 2022, godzina 12.30

Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Wstęp: wolny

Dogoterapia, dogoterapią, ale pierwsze były wystawy. To już jakieś 27 lat temu. Od tamtego czasu czworonożni przyjaciele goszczą na Kolejowej 1. Podczas tegorocznych Artystycznych Ferii Zimowych z Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza zapraszamy do udziału w kolejnych „Kudłatych Feriach”. Ich gośćmi będą Zbigniew Kozner – Dogoterapia Krosno i jego ukochane psy.

Zapraszamy 26 stycznia 2023 o godzinie 12.30.

Gość wydarzenia i prowadzący: Dogoterapia Krosno, Zbigniew Kozner

Odkąd w naszym programie pojawiły Kudłate Ferie, cieszą się one niezmiennie szczególnym zainteresowaniem dzieci, a także ich opiekunów. To wyjątkowe lekcje współistnienia z czworonożnymi przyjaciółmi, takiego które i dzieciom, i kudłatym przyjaciołom sprawi radość. Spotkanie poprowadzi Zbigniew Kozner, który od lat uczestniczy w programie dogoterapii. Gościł już niejednokrotnie na Kolejowej 1. A towarzyszyć mu będą jego ukochane psy.

Sam Zbigniew Kozner tak mówi o prowadzonych przez siebie zajęciach: To tak chcę prowadzić spotkania, żeby nie było miejsca na nudę w ich trakcie. W czasie zajęć wszystkie dzieci są aktywne. Ja nie prowadzę zajęć, w czasie których się tylko mówi i nie dotyka psa. Dzieci są animatorami zajęć. W placówkach, gdzie jeżdżę systematycznie, dzieci przywiązują się do psów i czekają na nie. Dzieci są bardzo dobrymi obserwatorami potrafią się super dogadać z psami, trzeba tylko nad tym wszystkim sprawować kontrolę i zajęcia przebiegają miło i radośnie. U mnie zajęcia nie są nudą i nie są obowiązkiem, a przyjemnością, na którą dzieci czekają z niecierpliwością. Uważam, że tak powinno być. Na spotkaniu dzieci dowiedzą się, jak zadbać o psa, aby był zdrowy. Może będą służyć poradom swoimi rodzicom, dziadkom.

W programie prezentacje wokalne wokalistów Studia Piosenki Swing, warsztaty, karaoke i koncerty.