Majówka-Piknik na błażowskim Wilczaku

29 maja 2022 odbędzie się Majówka-Piknik na błażowskim Wilczaku.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 piknikiem dla dzieci. Dla najmłodszych zaśpiewa Miłosz Skierski, finalista programu telewizyjnego „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021”. Będzie również dużo atrakcji dla dzieci takich jak: dmuchańce, trampoliny, zabawy na świeżym powietrzu, zabawy kreatywne.

O godzinie 14.00 rozpocznie się Majówka oraz uroczysta msza święta z udziałem Metropolity przemyskiego arcybiskupa Adama Szala wraz z poświęceniem obrazu Madonny del Ghisallo – patronki rowerzystów.

W trakcie pikniku odbędzie się rajd rowerowy „Budzenie Wilczaka” z udziałem Rzeszowskiego Towarzystwa Rowerowego i „Leliwa” Rowerowe Towarzystwo z Przeworska.

Kolejnym punktem programu będzie konkurs o Programie Interreg Polska- Słowacja, w którym będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody.

Następnie wystąpi kapela ludowa z regionu „Młoda Harta”.

Na pożegnanie odbędzie się koncert i potańcówka w klimacie zwariowanych lat sześćdziesiątych przy muzyce niezastąpionego zespołu „The FoxCats”, który przeniesie gości w muzyczną przeszłość. Zalecany specjalny ubiór: panie sukienki bufki, panowie czarne lakierki.

Ponadto odbędzie się degustacja produktów regionalnych oraz będzie można kupić regionalne rękodzieło.

Organizatorzy serdecznie zapraszają!