Michał Cessanis o podróżowaniu… w różne strony świata!

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Michałem Cessanisem – podróżnikiem, dziennikarzem, autorem książek podróżniczych. Spotkanie odbędzie się 25 marca o godz. 17.00 w Czytelni Głównej KBP przy ul. Wojska Polskiego 41.
Michał Cessanis jest zastępcą redaktor naczelnej magazynu „National Geographic Traveler” oraz autorem telewizyjnej serii podróżniczej „48 godzin” w Dzień Dobry TVN. Autorem książek: „Opowieści z pięciu stron świata” i „Made in China” wydanych przez National Geographic. Jak mówi o sobie „jestem człowiekiem żyjącym wiecznie na walizkach”. Prowadzi blog Cessanis na walizkach: www.cessanis.com. Podczas swoich wyjazdów odwiedził prawie wszystkie kontynenty. Miłośnik Azji, zwłaszcza Chin, Indonezji, Wietnamu i Sri Lanki.
Na spotkaniu w KBP zaprezentuje m.in. wyprawę kamperem przez Australię Zachodnią. Będzie można również kupić jego książki z autografem.
Martyna Wojciechowska o książce „Opowieści z pięciu stron świata” pisze: „Ta książka jest jak jej autor – zaskakująca, pełna pozytywnej energii, zapału do podróżowania i poznawania świata. Uwaga – zagrożenie! Po jej przeczytaniu wszyscy będziecie chcieli wyruszyć w podróż. Polecam!”
Wstęp na spotkanie wolny. Zapraszamy!