Międzynarodowy Konkurs Taneczny „Taneczne Talenty 2020”!

Trwają zapisy na IV Międzynarodowy Konkurs Taneczny „Taneczne Talenty 2020”. Impreza odbędzie się już 14 i 15 marca, na Hali Zespołu Szkół nr 4 (ul. Kisielewskiego 18) w Krośnie. Głównym organizatorem konkursu jest Tomasz Berkowicz i Studio Tańca AT DANCE.

„Zapraszamy dzieci, młodzież, a także dorosłych do wzięcia udziału w naszym konkursie, który jest niewątpliwie jednym z największych wydarzeń w Polsce! „Taneczne Talenty” cieszą się ogromną popularnością, z roku na rok gromadząc coraz to większą ilość uczestników. W ubiegłym roku mieliśmy okazję gościć ich ok. 2,5 tys. Konkurs ten, jest wydarzeniem, na które czekają zespoły nie tylko z naszego regionu, ale również z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, a nawet zza granic naszego kraju. Mamy przyjemność gościć regionalne zespoły z naszego terenu wraz z początkującymi grupami jak również zespoły rywalizujące o medalowe miejsca na turniejach o randze Mistrzostw Polski, Europy, jak również medaliści Mistrzostw Świata!” – Tomasz Berkowicz.

Współorganizatorami Konkursu są Studio Tańca Podkarpacie oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.

Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej WWW.TOMASZBERKOWICZ.PL.