Nowy Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej już otwarty

Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza do nowego Punktu Informacji Kulturalno-Turystycznej, który został przeniesiony z kamienicy Rynek 5, do lokalu przy ulicy Blich 1 (wejście od ulicy Słowackiego).
Głównym zadaniem punktu jest promocja miasta i regionu oraz świadczenie usług informacji turystycznej i informowanie o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w mieście.
Można uzyskać tam darmowe materiały promocyjne, opisy tras turystycznych, zabytków, ekspozycji muzealnych oraz atrakcji z najbliższych okolic Krosna.

Wraz z przeniesieniem Punktu Informacji Kulturalno-Turystycznej do nowej lokalizacji, rozszerzono ofertę sprzedażową. Znaleźć można tam wiele wydawnictw o tematyce regionalnej i turystycznej, a także mapy i pocztówki.
Na potrzeby nowego punktu, stworzona została kolekcja autorskich pamiątek z Krosna oznaczanych metką Visit Krosno. Nabyć można m.in. kubki, kieliszki, breloczki, torby, koszulki z serii Kochajmy Krosnoludki i wiele innych towarów związanych z Krosnem.

Punkt prowadzi również współpracę z lokalnymi artystami, którzy wystawiają tam swoje obrazy i rękodzieło.

Pamiątki marki Visit Krosno będą wkrótce dostępne również sklepie internetowym prowadzonym przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie.


Godziny otwarcia:

1 października – 30 kwietnia: poniedziałki-piątki 9.00-16.00, soboty 10.00-14.00

1 maja – 30 września: poniedziałki-piątki 9.00-18.00, soboty i niedziele 10.00-16.00

Źródło: Muzeum Rzemiosła w Krośnie

Fot. Muzeum Rzemiosła w Krośnie