O sztuce bycia z innymi

94. Studnia Kulturalna JDK
Tomasz Potaczek o sztuce bycia z innymi

 

19 lutego br. (wtorek) o godz. 17. w Jasielskim Domu Kultury  odbędzie się spotkanie z Tomaszem Potaczkiem, psychologiem i psychoterapeutą, który przedstawi słuchaczom temat: „O sztuce bycia z innymi” .

Tomasz Potaczek, psycholog i psychoterapeuta, ale także wspaniały flecista, wielu jasielskim melomanom znany jest właśnie z tej drugiej roli, bowiem nie raz występował w Jaśle w koncertach muzyki dawnej. Jako znakomitego profesjonalistę w dziedzinie psychologii i psychoterapii mieli okazję poznać go rok temu bywalcy Studni Kulturalnej JDK, w której gościł ze świetnym wykładem poświęconym zdrowiu psychicznemu. Wychodzący po prelekcji słuchacze nie kryli swoich nadziei na kolejne spotkanie. Doczekali się. Tomasz Potaczek znów odwiedzi JDK i w ramach Studni Kulturalnej opowie o werbalnym i niewerbalnym porozumiewaniu się, przełamywaniu trudności w komunikacji międzyludzkiej, budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z innymi, czyli „O sztuce bycia z innymi”. Prelekcja z elementami ćwiczeń dotyczyć będzie: prawidłowej komunikacji, asertywności i empatii.
Tomasz Potaczek jest psychologiem z 15-letnim doświadczeniem w pracy psychologa-psychoterapeuty; należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swej pracy udziela pomocy z zakresu psychoterapii z szerokim spektrum diagnoz psychiatrycznych, a także terapii osób zdrowych doświadczających uczucia psychicznego dyskomfortu lub będących w kryzysie. Służy pomocą w diagnozie psychologicznej (osobowości, poziomu intelektualnego, diagnozie neuropsychologicznej).

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Studni Kulturalnej JDK.

Wstęp 10 zł.