Opera Broadway Recital! Dla Rafała Tomkiewicza

15 lutego 2020 roku o godz. 18.30 na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, odbędzie koncert “Opera Broadway Recital! Bochnak. Szmyd. Tomkiewicz.” Środki zebrane ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na leczenie Rafała Tomkiewicza. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel – Ostrowskiej.

W skutek sterydoterapii w szpitalu doznałem martwicy obydwu głów kości udowych. Proces martwiczy trwa już od 4 lat i doprowadził do ogromnych zwyrodnień stawów biodrowych. Żyję ciągle w bólu, najprostsze czynności życiowe jak chodzenie, stanie na nogach, ubieranie się – sprawiają trudność. Jedynym ratunkiem na poprawę jakości życia i powrót do sprawności to zabieg wszczepienia endoprotez. Ze względu na bardzo młody wiek zdecydowałem się na operację prywatną, która pozwoli mi na szybki powrót do zdrowia oraz dostęp do najlepszych protez na rynku. Koszt operacji to prawie 67 tysięcy złotych plus koszty rehabilitacji, których na ten czas jeszcze nie znam. Pierwszy zabieg na lewe biodro mam zaplanowany już na 2 kwietnia tego roku. Nie mam zbyt wiele czasu, potrzebuje pomocy finansowej. Sam wielokrotnie uczestniczyłem w akcjach charytatywnych, w tym także tych organizowanych przez krośnian. Dzisiaj to ja jestem w ogromnej potrzebie i proszę o pomoc. Wierzę, a nawet jestem przekonany, że dobro wraca”. – O swojej chorobie mówi Rafał Tomkiewicz

Pomóc Rafałowi można również wpłacając darowizny na rachunek Fundacji o numerze: 58 1050 1458 1000 0022 8442 0169 z tytułem „dla Rafała Tomkiewicza”.

Rafał Tomkiewicz zaprasza na koncert