Rusza nabór do krośnieńskich przedszkoli

Od 1 do 7 lutego 2023 r. rodzice dzieci uczęszczających obecnie do miejskich przedszkoli, będą mogli elektronicznie w systemie NABÓR, wypełniać deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024.


W serwisie internetowym  NABÓR w zakładce Dokumenty znajdziecie informacje na temat zasad, terminów i kryteriów zapisu dzieci do przedszkoli miejskich na rok szkolny 2023/2024. Tam znajdziecie także pełną ofertę przedszkoli.

Pamiętaj, masz tydzień na złożenie deklaracji
Jeśli Twoje dziecko chodzi do przedszkola i chcesz aby kontynuowało swoją przygodę w miejskim przedszkolu koniecznie wypełnij deklarację o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej. Wypełnioną deklarację należy wydrukować, podpisać i złożyć w przedszkolu. Deklaracje będą przyjmowane od 1 do 7 lutego (do godz. 15:00).

Brak złożenia deklaracji kontynuowania edukacji w tym samym przedszkolu, będzie traktowany jako rezygnacja z miejsca w przedszkolu.

Pierwszy raz zapisujesz dziecko do przedszkola
Kolejnym etapem naboru będzie składanie wniosków przez tych rodziców, którzy pierwszy raz zapisują dziecko do przedszkola. Jeśli jesteś w tej grupie to w terminie od 14 lutego 2023 r. do 20 lutego 2023 r. do godz. 15:00 należy złożyć wniosek w systemie NABÓR. Tu ważna uwaga, w tym terminie zapisujemy dzieci mieszkające w Krośnie.

Drodzy Rodzice zachęcamy do poznania serwisu NABÓR

Serwis internetowy NABÓR to strona, która będzie Wam Rodzicom i Waszym dzieciom towarzyszyć na każdym etapie edukacji w krośnieńskich szkołach. Do tego raz utworzonego konta będziecie się logować od przedszkola, aż do czasu kiedy Wasze pociechy zakończą edukację w placówkach prowadzonych przez miasto. Tam znajdziecie wszystkie ważne terminy rekrutacji, opisane etapy, wyjaśnienia i pełną ofertę edukacyjną. W zakładce aktualności zamieszczane są bieżące informacje dotyczące kolejnych etapów rekrutacyjnych i przypomnienia o terminach, których należy dotrzymać.

UM Krosno