Ruszył nabór wniosków w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”

Od 3.06 można składać wnioski w drugiej turze o przyznanie środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”.

Nabór dotyczy zajęć klubowych, które zostaną uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego – tj. od dnia 1 sierpnia 2024 r. do dnia 31 stycznia 2025 r. oraz zajęć klubowych prowadzonych w warsztacie terapii zajęciowej, w których od momentu zakończenia terminu pierwszej tury naboru wniosków zwiększyła się liczba beneficjentów programu.

„Zajęcia klubowe w WTZ” to program wsparcia osób niepełnosprawnych poprzez prowadzenie przez warsztat terapii zajęciowej zajęć klubowych jako zorganizowanej formy rehabilitacji. Program „Zajęcia klubowe w WTZ” jest rozwiązaniem, które sprzyja aktywnemu wspomaganiu uczestników warsztatów, którzy weszli na rynek pracy oraz osób z niepełnosprawnościami przed rozpoczęciem procesu rehabilitacji w warsztacie terapii zajęciowej.

Wniosek o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach programu, należy składać do Urzędu Miasta Krosna w Krośnie do dnia 21 czerwca 2024 r.

Dokumenty do pobrania: https://www.krosno.pl/aktualnosci/rusza-ii-tura-naboru-wnioskow-w-ramach-programu-zajecia-klubowe-w-wtz,20768

Szczegółowe informacje dotyczące treści programu znajdują się na stronie internetowej PFRON.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *