Ruszył nabór wystawców na Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery

18 maja w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbędą się Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery organizowane przez Miasto Jasło w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców. Właśnie ruszył nabór wystawców.

Targi są okazją do zaprezentowania działalności firmy oraz promocji ofert pracy, stażu lub praktyk. Przedsiębiorcy biorący udział w tym wydarzeniu mają szansę na pozyskanie kandydatów o wymaganych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach.

Udział w targach jest bezpłatny, a zgłoszenia zainteresowanych firm przyjmowane będą do 29 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta

w Jaśle, tel. 13 44 86 327, mail wp@um.jaslo.pl

Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery realizowane są w ramach przedsięwzięcia Dni Przedsiębiorczości w projekcie „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 oraz budżetu państwa. Więcej informacji o projekcie oraz konieczne dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie Urzędu Miasta w Jaśle pod linkiem https://um.jaslo.pl/pl/jasielskie-targi-pracy-edukacji-i-kariery/

Źródło: Urząd Miasta w Jaśle