Telewizja Obiektyw wyróżniona przez jury XVIII edycji Festiwalu Filmów Optymistycznych PIKE HAPPY END

Telewizja Obiektyw została wyróżniona przez jury XVIII edycji Festiwalu Filmów Optymistycznych PIKE HAPPY END, który  16 października odbył się w Rzeszowie. Doceniony obraz to  dokument ” Wykuci w ogniu” pokazujący zanikający zawód jakim jest kowalstwo artystyczne.

Festiwal Filmów Optymistycznych PIKE HAPPY END organizowany jest od 18- lat. Prezentowane są na nim filmy fabularne oraz dokumentalne. Co je łączy? Muszą być optymistyczne.

źródło: happyendfestiwal.pl

Złote Ryby na XVIII Festiwalu Happy End to już kolejna nagroda  dla filmu „Wykuci w ogniu”. Początkiem października br. w Konkursie Programów Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy” film otrzymał główną nagrodę – Kryształowy Ekran w kategorii „Zwyczajni niezwyczajni”.

Reżyserem i producentem filmu jest Bogdan Miszczak, zdjęcia Damian Zając, współpraca Mateusz Krawczyk, montaż Krzysztof Żurad.  Głównym sponsorem festiwalu jest Polska Izba Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.

Złota Rybę w kategorii “Najlepszy profesjonalny film dokumentalny” oraz GRAND PRIX zdobył film w reżyserii Renaty Kijowskiej ” Na górze tyrryry” .

Ze względów bezpieczeństwa jury oglądało i oceniało filmy online.