Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury w „Przesłuchaniach w Ciemno” programu The Voice Kids

Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury będzie uczestnikiem “Przesłuchań w Ciemno” do czwartej edycji The Voice Kids. Emisja programu odbędzie się już w najbliższą sobotę 13 marca 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. Rzeszowski Dom Kultury zachęca do oglądania występu oraz trzymania kciuków za utalentowanego reprezentanta miasta Rzeszowa, który zawalczy o awans do dalszego etapu.

13-letni Tomasz Nowak to uczestnik zajęć wokalnych oraz instrumentalnych w Rzeszowskim Domu Kultury, który muzyką interesuję się już od najmłodszych lat. Naukę w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała rozpoczął w wieku 7 lat i kontynuuje ją do dnia dzisiejszego pod okiem instruktora Marcina Florczaka. Poza śpiewaniem gra także na perkusji i pianinie, a jego największą muzyczną pasją jest nagrywanie i mastering.

Aktualnie na antenie TVP2 odbywają się „Przesłuchania w Ciemno” czwartej edycja znanego programu telewizyjnego The Voice Kids. Biorą w nich udział najzdolniejsi młodzi wokaliści z całej Polski, w których gronie znalazł się Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zyska on możliwość zaprezentowania swojego wokalnego talentu przed milionami telewidzów oraz czwórką oceniających trenerów – Dawidem Kwiatkowskim, Cleo oraz Tomsonem i Baronem.

Emisja materiału z udziałem Tomasza Nowaka z Rzeszowa będzie miała miejsce w jednym z dwóch odcinków czwartej edycji The Voice Kids, które zostaną wyemitowane w sobotę 13 marca 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. Podczas nich kolejni młodzi artyści zawalczą o kwalifikację do dalszego etapu programu, czyli rywalizacji w ramach wokalnych Bitew.

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

Fot. Rzeszowski Dom Kultury