Tytuł wicelidera przedsiębiorstw gospodarki komunalnej dla MPGK Krosno

Krośnieński Holding Komunalny zajął II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2021 i został wiceliderem wśród najlepszych firm tej branży w kraju.

Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej, organizowany przez Biznes Magazyn Strefa Gospodarki, wyłonił ścisłą czołówkę 10 najlepszych przedsiębiorstw komunalnych w kraju za rok 2021. Wśród nich znalazł się Krośnieński Holding Komunalny, który zajął II miejsce w rankingu, ustępując tylko Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o.o., a wyprzedzając przedsiębiorstwa komunalne m.in. z Poznania, Stalowej Woli, Słupska, Radomska czy Krynicy.

Kapituła rankingowa bardzo wysoko oceniała działalność Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego, inwestycje realizowane przez Spółkę, czynniki ekonomiczne i kadrowe, a także wszechstronność inicjatyw podejmowanych na rzecz współpracy z lokalnymi społecznościami.

Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej był nie tylko okazją do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorstw, ale też pokazania opinii publicznej podstawowych informacji związanych z branżą usług komunalnych w naszym kraju.

Choć to tylko ranking jest mi bardzo miło, że nasza Spółka znalazła się wśród najlepszych przedsiębiorstw gospodarki komunalnej w kraju i to na zaszczytnym drugim miejscu. W ostatnich latach realizowaliśmy wiele zadań, które miały znacząco poprawić funkcjonowanie naszej Spółki oraz poziom świadczonych usług. Wysokie miejsce w rankingu Strefy Gospodarki w pewnym sensie potwierdza, że udało się nam to osiągnąć – komentuje Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Źródło: Krośnieński Holding Komunalny

Fot. Krośnieński Holding Komunalny