ŻACZEK PRZEDSZKOLACZEK 2020

16. Konkurs mówienia wierszy przez najmłodszych ŻACZEK PRZEDSZKOLACZEK przeniesiony do sieci. Przez minione 15 lat, na początku maja, scena Regionalnego Centrum Kultury Pogranicza w Krośnie zamieniała się w kolorową, pełną przedszkolaków przestrzeń.

-W tym roku będzie inaczej – ale być musi, bo nasi mali recytatorzy czekają na swoje wystąpienia, a my czekamy na nich – mówi Agnieszka Kaszczyszyn z RCKP w Krośnie – 16. Żaczek Przedszkolaczek #zostańwdomu Konkurs mówienia wierszy przez najmłodszych uznajemy za otwarty. Zapraszamy do przesyłania do nas 4-minutowych nagrań recytujących wiersze dzieciaków. Jeśli w domu mieszka więcej przedszkolaków zachęcamy do uwieczniania grupowych scenek teatralnych. Zachęcamy do skorzystania z wyobraźni i zaopatrzenia młodych adeptów sztuki scenicznej w elementy kostiumu, wzmacniające wyraz artystyczny prezentacji.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie www.rckp.krosno.pl w zakładce Regulaminy.

Zgłoszenia powinny ostatecznie spłynąć wraz z nagraniami dzieci mówiących wiersze do 31 maja na adres rckp@rckp.krosno.pl lub anna.jakubik@rckp.krosno.pl

Źródło: RCKP w Krośnie