Zasmakowaliście już w JAŚLE… na wynos?

Jasielski magistrat przypomina o akcji promocyjnej #Zasmakuj w Jaśle … na wynos. Jej zasady są bardzo proste. Na miejskich stronach internetowych publikowana jest i na bieżąco aktualizowana lista jasielskich lokali serwujących jedzenie na wynos i/lub z dowozem. Z tej gastronomicznej mapy Jasła można skorzystać bez żadnych ograniczeń.

– Epidemia oraz związane z nią obostrzenia to bardzo trudny czas dla gastronomii dlatego warto wesprzeć lokalnych restauratorów. Zwłaszcza, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi wiele lokali przygotowało specjalne oferty. Już dziś możemy zamówić różne potrawy i ciasta, a także wypróbować zupełnie nowe menu. Każde zamówienie ma przy tym ogromne znaczenie. Pomóżmy sobie wzajemnie – apeluje magistrat.

Masz restauracje, bar czy kawiarnie w Jaśle? Przygotowujesz jedzenie na wynos lub z dowozem do domu? Nie ma Cię jeszcze w bazie? Skontaktuj się z Urzędem Miasta w Jaśle! Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu #Zasmakuj w Jaśle … na wynos i wyślij na adres mailowy wp@um.jaslo.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości tel. +48 13 44 86 371, mail: wp@um.jaslo.pl

Źródło: Urząd Miasta w Jaśle