Akcja „Pakiet ProStudent” w PBW w Krośnie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprasza Żaków do skorzystania z akcji „Pakiet ProStudent”. Nowo zapisani studenci otrzymają darmowy voucher do książek w wersji elektronicznej w Czytelni Ibook Libra.

Studenci, którzy do końca listopada zdecydują się zapisać do biblioteki otrzymają kartę biblioteczną uprawniającą do korzystania ze zbiorów PBW w Krośnie i jej pięciu filii oraz zwiększony limit wypożyczeń. Limit będzie obowiązywał przez cały okres studiów.

– Nasze propozycje dla studentów to nie tylko tradycyjne rozwiązania ale pakiet zintegrowanych usług bibliotecznych oraz innowacyjne technologie , które usprawnią naukę studentom bez wychodzenia z domu – informuje Katarzyna Materna z PBW w Krośnie – Warto przypomnieć, że użytkownicy biblioteki mogą korzystać z e-usług w ramach projektu „Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne”. Czytelnik w dowolnym czasie w dowolnym miejscu może zamówić książki, które zostaną dostarczone kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. Ponadto trwa promocja darmowej dostawy. Czytelnik ponosi wyłącznie koszty zwrotu zamówionych książek lub oddaje je bezpośrednio w bibliotece. Dla książek i materiałów bibliotecznych wypożyczonych zdalnie wydłuża się dodatkowo okres wypożyczenia o 30 dni.

Źródło: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie

Jedna myśl na temat “Akcja „Pakiet ProStudent” w PBW w Krośnie

  • 19 października 2020 o 18:18
    Permalink

    Nasze propozycje dla student w to zintegrowane uslugi biblioteczne, kt re lacza mobilne rozwiazania z tradycyjnym dostepem do zbior w biblioteki i nowa, zaprojektowana strefa efektywnej nauki. Akcja w PBW w Krosnie i jej pieciu filiach (Jasle, Brzozowie, Sanoku, Lesku i Ustrzykach Dolnych) trwac bedzie w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej od 15 stycznia do 31 marca br.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.