19. Krośnieńskie Święto Fotografii

W najbliższy piątek Krośnieńskie Kółko Fotograficzne KUŹNIA ŚWIATŁA po raz 19. zaprasza na spotkanie z czarno-białą fotografią. W Spółdzielczym Domu Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbędzie się wtedy kolejne Krośnieńskie Święto Fotografii.

Kuźnia zaprezentuje 200 zdjęć w 5 wystawach tematycznych. Na amatorów fotografii czekają zdjęcia krajobrazowe, portretowe i reportażowe, wykonane przez kilkunastu autorów. Duże czarno-białe powiększenia wykonane w kilku formatach, uzupełnione opisami, o różnorodnej tematyce, z pewnością pozwolą na bliższy kontakt z wieloma ważnymi tematami oraz z samą fotografią – amatorską, niebanalną, przemawiającą.

A wszystko to w jeden, niepowtarzalny wieczór.

Podczas wydarzenia odbędzie się również promocja albumu fotograficznego Jerzego Jezierskiego, byłego uczestnika spotkań Kuźni, a obecnie członka Krośnieńskiej Grupy Fotograficznej Camera Obscurra. Albumu z czarno-białymi „mówiącymi”, dojrzałymi zdjęciami, które warto poznać i zrozumieć.

Po zakończeniu Święta odbędzie się pierwsze spotkanie NOWEJ GRUPY, na które organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do przyłączenia się do Kuźni.

Początek święta o godzinie 17.30.

Wstęp wolny.

19. Krośnieńskie Święto Fotografii.

27 października 2023 roku.

Spółdzielczy Dom Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

ul. Kisielewskiego 2 (osiedle Traugutta)

Godz. 17.30

Organizatorzy:
Krośnieńskie Kółko Fotograficzne KUŹNIA ŚWIATŁA,
Spółdzielczy Dom Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej,

Agencja wydawniczo-fotograficzna GRAFFIA