Odpady oddajesz, drzewko dostajesz – ekologiczna akcja z okazji Dnia Ziemi

Pod hasłem „Odpady oddajesz, drzewko dostajesz” Krośnieński Holding Komunalny prowadzi ekologiczną akcję w krośnieńskim PSZOK-u, w ramach której rozdawane są mieszkańcom sadzonki drzew!

Dla mieszkańców, którzy w najbliższych dniach przyjadą oddać odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Białobrzeskiej 108 w Krośnie, mamy do rozdania 300 sadzonek drzew różnych odmian, w tym dębu, lipy, głogu, brzozy i jarzębu. Po jednym drzewku dla każdego mieszkańca.
Sadzonki rozdawane są od soboty 20 kwietnia br., aż do wyczerpania zapasu.
W ramach tej akcji mieszkańcy mają okazję pozbyć się zbędnych odpadów i otrzymać za to za darmo sadzonki drzew. Poza tym, taka „wymiana” – Odpady oddajesz, drzewko dostajesz – to doskonały sposób na dbanie o nasze środowisko i rozwój zielonych przestrzeni w naszym mieście i przy naszych domach.
Zachęcamy mieszkańców Krosna do dołączenia do naszej akcji z okazji Dnia Ziemi! Razem możemy sprawić, żeby nasza planeta była piękniejsza i bardziej zielona.
– W tym roku z okazji Dnia Ziemi postanowiliśmy wyjść z inicjatywą rozdawania sadzonek drzew w zamian za odpady, które mieszkańcy przywożą do naszego PSZOK-u. W pierwszym dniu akcji, w minioną sobotę, rozdaliśmy 55 sadzonek. Dziś od rana akcja jest kontynuowana i cieszymy się bardzo tak pozytywnym jej odbiorem – mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego. – Jeśli akcja spodoba się mieszkańcom w przyszłości będziemy chcieli ją kontynuować. Zapraszamy po sadzonki – dodaje Janusz Fic.

Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.