W Krośnie działa całodobowe pogotowie wodno-kanalizacyjne

Masz problem z siecią lub przyłączem wodociągowo-kanalizacyjnym? Wszelkie awarie można zgłosić, dzwoniąc pod bezpłatny, czynny całą dobę numer Pogotowia wodociągowo-kanalizacyjnego – 994.

Pogotowie wodociągowo-kanalizacyjnego i przypisany do niego numer alarmowy 994 zostały uruchomione z myślą o Klientach, którzy korzystają z usług Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego i potrzebują wsparcia pracowników Spółki w zakresie usunięcia awarii lub usterki wod.-kan.

Pod numerem 994 można zgłosić m.in. sprawy związane z eksploatacją sieci i przyłączy oraz sytuacje, które wymagają natychmiastowej i sprawnej interwencji ze strony naszej Spółki. Ponadto, przyjmowane są zgłoszenia o braku wody, zbyt niskim lub wysokim ciśnieniu na przyłączu wodociągowym, uszkodzeniu lub awarii wodomierza głównego czy o zatorach w sieci kanalizacyjnej. Ekipa Całodobowego Pogotowia wodociągowo-kanalizacyjnego pracuje 7 dni w tygodni i pełni dyżury 24 godziny na dobę.

Połączenie z numerem 994 jest bezpłatne i nie wymaga podawania numeru kierunkowego. Numer jest jednak dostępny tylko dla połączeń z telefonów komórkowych. Zgłoszenia z telefonów stacjonarnych przyjmowane są pod numerami 13 47 48 994 i 13 47 48 314.

Numer 994, jako dodatkową linię telefoniczną dla całodobowego pogotowia wod.-kan. uruchomiliśmy, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Sądzimy, że wprowadzone rozwiązanie zwiększy Państwa zadowolenie ze współpracy z nami i ze świadczonych przez nas usług – informuje Marcin Kilar, kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Krośnieńskim Holdingu Komunalnym.

994 jest numerem alarmowym i nie należy go używać w celu zgłoszenia spraw związanych z formalną obsługą klienta. Tego typu tematy są realizowane przez Biuro Obsługi Klienta, pod numerem tel. 13 47 48 316, w godz. 7.00-15.00.

Źródło: Krośnieński Holding Komunalny

Fot. Krośnieński Holding Komunalny