Życzenia od serca z Muzeum Rzemiosła – limitowana kolekcja świątecznych pocztówek z Krosna

Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprojektowało 3 świąteczne pocztówki z krośnieńskimi motywami, aby zachęcić mieszkańców miasta oraz turystów do powrotu do tej pięknej tradycji. Kolekcja jest limitowana.

Powstały trzy projekty świątecznych kartek. To unikatowa kolekcja, stworzona „od serca” przez pracowników Muzeum Rzemiosła w Krośnie. – Chcieliśmy w naszych pocztówkach przemycić krośnieńskie akcenty, szczególnie wiele jest ich na wersji z kulą śnieżną – mówią autorzy rysunków.

Jedna z kartek to miniatura „serca miasta” w kuli śnieżnej. Przy dokładniejszym obejrzeniu można tam dostrzec charakterystyczne zabudowania, instytucje kultury a nawet znany antykwariat oraz słynnego krośnieńskiego precla. Jedna z kartek powstała na bazie makiety Rynku – nowej atrakcji turystycznej. – Mamy nadzieję, że każdy mieszkaniec Krosna zechce wysłać najbliższym świąteczne życzenia z serca miasta – do zakupu pocztówek zachęcają muzealnicy.

Ilość pocztówek jest ograniczona i można je nabyć wyłącznie w Muzeum Rzemiosła w Krośnie oraz Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej.
1 pocztówka – 2 zł
Zestaw 3 pocztówek (każda inna) w cenie 5 zł