Akcja odbioru popiołu z palenisk domowych

Już w kwietniu, będzie można oddać popiół pochodzący z gospodarstw domowych mieszkańców Krosna. Zadzwoń i zgłoś nam taką potrzebę. Umówimy miejsce i termin odbioru.

  • Kiedy i jak się zgłosić?

Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie w terminie 25.03-29.03.2024 r. w godzinach od 8.00 do 14.00 pod numerami telefonów 13 47 48 488 lub 13 47 48 490. Podczas rozmowy zostanie uzgodnione miejsce oraz data odbioru.

  • Jak przygotować odpady do odbioru?

Popioły gromadzimy w workach, w kolorze popielatym o poj. 60 litrów, które należy nabyć tylko i wyłącznie w Biurze Obsługi Klienta MPGK-KHK Sp. z o.o. w Krośnie, przy ul. Fredry 12. Worek kosztuje złotówkę.

Sprzedaż worków prowadzona jest w:

  • poniedziałek, godz. 8.00 – 17.00
  • wtorek – piątek, godz. 8.00 – 16.00
  • Kiedy będzie odbiór?

Podczas zgłoszenia zostanie podany dokładny termin i miejsce odbioru. Pamiętajmy jednak, że odpady wystawione w miejscach i terminach innych niż uzgodniono przy zgłoszeniu nie będą odbierane.

Jednocześnie przypominamy, że właściciele nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej, mogą przez cały rok oddawać odpady popiołu do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Białobrzeskiej 108 w Krośnie, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat za ich przyjęcie.

serwis prasowy Urzędu Miasta Krosna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *