KOLEJNA KONCESJA DLA STACJI MISZCZAKA !

21 listopada 2022 roku już po raz trzeci Telewizja Obiektyw otrzymała koncesję na realizację programu telewizyjnego, na kolejne dziesięć lat, o czym pierwszy poinformował portal www.wirtualnemedia.pl. Właścicielem stacji jest Obiektyw Film Studio Bogdan Miszczak w Krośnie.

W październiku bieżącego roku telewizja obchodziła swoje 20-lecie istnienia. Telewizja Obiektyw zaczęła nadawać swój program na terenie miasta Krosna, a dziś dociera do ponad dwudziestu miast na Podkarpaciu i w Małopolsce od Stalowej Woli przez Rzeszów, aż po Ustrzyki Dolne i Gorlice.

Oprócz programu telewizyjnego i realizacji lokalnych serwisów dla RMF Maxx, od 10 lat Telewizja Obiektyw produkuje filmy dokumentalne i fabularne. W czerwcu przyszłego roku planowane są aż dwie premiery z cyklu “Polscy Wizjonerzy”. Pierwszy projekt to „Zwyciężyć tyfus”, dramat historyczny przedstawia sylwetkę wybitnego uczonego, profesora Rudolfa Weigla. Drugi film „Loret – leśnik z charakterem”, historia zapomnianego, urodzonego w Jaśle, Adama Loreta – pierwszego dyrektora Lasów Państwowych. Niebawem zaprezentowane zostaną trailery obu filmów.

Nasze programy można zobaczyć w sieciach Vectra i Multimedia na kanale 140 oraz u lokalnych operatorów kablowych.