Marcin Warchoł przedstawił program dla Osiedla Nowe Miasto!

– Jednym z głównych punktów naszego programu jest budowa Domu Kultury, który posłuży mieszkańcom zarówno w sferze kultury, działalności artystycznej, ale także aktywności ruchowej – mówił na konferencji prasowej Marcin Warchoł. – Ponadto zobowiązuję się do budowy nowych parkingów w okolicach Podwisłocza, zwiększenia liczby kursujących autobusów przy ul. Rejtana oraz rozbudowy placów zabaw – dodał kandydat na prezydenta Rzeszowa.

– Moim kandydatem bezwzględnie jest pan minister Marcin Warchoł, który załatwia sprawy pilnie, szybko i do końca – podkreślił były prezydent Tadeusz Ferenc. – Szuka tematów, jest otwarty dla ludzi. Nie będę komentował wczorajszej debaty, kiedy niektórzy mówili, by nie poszerzać dalej Rzeszowa – to jak, Rzeszów ma być małym miastem? Zaściankowym? Zdecydowanie mamy być dużym miastem, które się rozwija, a tą strategię będzie realizował pan Marcin Warchoł – dodał prezydent Ferenc.

– Zwracam się do kandydatów, by zadbali o te osiedla, o ludzi i o ich wysłuchanie – mówił Przewodniczący Rady Osiedla Nowe Miasto, pan Leszek Sztokman.

Fot. Sztab Marcina Warchoła