Marcin Warchoł zaprezentował program dla seniorów

Kandydat na prezydenta Rzeszowa, Marcin Warchoł zaprezentował program dla seniorów. Proponuje m.in. budowę Zakładu Opieki Leczniczej oraz stworzenie sieci Dziennych Domów Opieki.

Seniorzy, którzy budowali nasze miasto, tworzyli jego siłę, zasługują, by otrzymać jego wsparcie w jesieni życia – mówił na konferencji prasowej Marcin Warchoł. – Chcę, by Zakłady Opieki Leczniczej powstawały w różnych częściach miasta, utworzymy oddział geriatryczny, którego nie ma w żadnym rzeszowskim szpitalu. Ponadto stworzymy stałą sieć Domów Dziennego Pobytu, by seniorzy mieli gdzie spędzać miło i sympatycznie czas w towarzystwie innych osób – podkreślił Marcin Warchoł.

To jest wymiar podziękowania dla tych wszystkich, którzy budowali Rzeszów. To było po wojnie małe miasto, które się rozwinęło i dlatego ludziom, którzy to tworzyli należy się szacunek – podkreślał były prezydent Tadeusz Ferenc. – Uważam, że najlepszym kandydatem jest pan minister Warchoł, mieszkaniec osiedla 1000-lecia, pomagał on pozyskiwać m.in. pieniądze na szpital na Rycerskiej, który zaprezentował program do realizacji dla seniorów – dodał prezydent Ferenc.

Fot. Sztab Marcina Warchoła