Razem dla Karpat KROSNO! Sięgnij po nowe szkło, wspieraj siatkarzy

KROSNO GLASS już od 50 lat patronuje klubowi siatkarskiemu Karpaty Krosno. Po wielkim zeszłorocznym sukcesie kolejny raz organizuje akcję #RazemDlaKarpatKrosno. Jako wyraz uznania i realne wsparcie przekaże sportowcom aż 10 procent sierpniowej sumy sprzedaży w sklepie internetowym.

Przyłącz się do akcji – wybierz nowe szkło do domu i do biura, pomóż sportowcom zdobywać medale!

Karpaty i KROSNO – przyjaźń liczona w dekadach. Początki siatkówki w Krośnie datuje się na 1939 rok, ale utworzenie regularnych sekcji siatkarskich było możliwe dopiero w okresie tuż powojennym. Funkcjonowały wtedy drużyny: Nafta, Legia i
Huta. Najważniejsza była ta trzecia, działająca przy ówczesnej Hucie Szkła Gospodarczego. W toku kolejnych przekształceń powstał z nich dzisiejszy Krośnieński Klub Sportowy Karpaty Krosno. Jak widać – choć KROSNO oficjalnie patronuje siatkarzom ze swego miasta od 1970 roku – związki między wytwórnią szkła a miejscowym sportem są znacznie, znacznie dłuższe.

Ogromnie dumne z tej wieloletniej współpracy, KROSNO z całego serca kibicuje swym siatkarzom, siatkarkom i juniorom, a także aktywnie wspiera ich treningi oraz występy sportowe. W szczególnie trudnym m.in. dla świata sportu minionym roku zorganizowało więc akcję #RazemDlaKarpatKrosno.

Zasady były proste – aż 10 procent z kwoty sprzedaży w sklepie internetowym firma przekazała na funkcjonowanie klubu. Szczodry gest!
Formuła, w której klienci zyskują piękne naczynia i przedmioty dekoracyjne do własnego domu, a zawodnicy i zawodniczki warunki do rozwijania talentów, spotkała się z wielkim zainteresowaniem.
Zachęcone tym sukcesem KROSNO po raz kolejny zaprasza na wyjątkowe zakupy.

Wszystkie barwy szkła. Którą wybierzesz?

W sklepie internetowym KROSNO można znaleźć m.in. szklanki, dzbanki, salaterki, kieliszki i karafki w niezwykle zróżnicowanych formach, wykonane z przezroczystego szkła Crystalline. Uwagę zwracają nowocześnie klasyczne kolekcje Balance i Harmony, minimalistyczne Glamour i Epicure czy efektownie skręcona Romance. W konserwatywny gust trafią serie Krista i Krista Deco, z kolei miłośnicy wzorniczej awangardy bez wątpienia docenią projekty X-line i Avant-Garde. A to wciąż nie wszystko.

Bardzo interesującą nowością jest rozbudowana linia naczyń stołowych i dekoracyjnych Nepenthes o asymetrycznych kształtach – z wyrazistym przewężeniem oraz skośnie ściętą górą. Widać w niej inspiracje modnym dziś wzornictwem lat 70. XX wieku. Charakterystyczne przewężenie przy bardziej tradycyjnych formach przynosi również kolekcja Inel. Prawdziwie rzeźbiarski charakter ma modernistyczna, wyraziście geometryczna seria Motte. Musisz ją zobaczyć! Śpiesz się – wykonane z bezbarwnego szkła kolekcje Nepenthes, Inel i Motte dostępne są w ofercie limitowanej.
Na miłośników wyrazistego koloru wśród serii limitowanych czekają z kolei wazony i misy z serii Synergy – prawdziwe cacka utrzymane w niezwykle modnej palecie szmaragdowej zieleni, granatu oraz w złota. Ożywczy odcień limonki przynoszą nowoczesne bole i salaterki Horizon. Znacznie subtelniejsze akcenty ciemnego błękitu wprowadzą do aranżacji domu cieniowane wazony Ombre.

Prawdziwą gratką dla entuzjastów designu i kolekcjonerów jest niezwykła gwiazdorska kolekcja Sakred, zaprojektowana przez wielką sławę – Karima Rashida.

Wejdź na https://krosno.com.pl/produkty i wybierz do domu nowe szkło. A potem wznieś toast za kolejne sukcesu siatkarzy i siatkarek klubu Karpaty Krosno.

Źródło: Karpaty Krosno