Bez kolejki po Krośnieńską Kartę Miejską!

Nie warto zwlekać dłużej i już w sierpniu można wyrobić Krośnieńską Kartę Miejską, by od września w pełni korzystać z jej funkcjonalności!

***

Nowy rok szkolny 2023/2024 coraz bliżej i dlatego już dziś zachęcamy uczniów, którzy korzystają z komunikacji autobusowej MKS Krosno, do wyrobienia Krośnieńskiej Karty Miejskiej. Jest ona potrzebna m.in. do kupna biletu miesięcznego!

Obecnie Krośnieńską Kartę Miejską można wyrobić bez konieczności stania w długich kolejkach, które tworzą się na początku każdego roku szkolnego, czyli od września.

Aby wyrobić kartę należy wypełnić stosowny wniosek, mieć 1 zdjęcie w rozmiarach 35 x 45 mm oraz posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku uczniów, którzy od września rozpoczynają naukę w szkołach ponadpodstawowych obowiązuje ważna legitymacja ze szkoły podstawowej.

Zapraszamy bezpośrednio do siedziby MKS w Krośnie przy ul. Fredry 1A, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 lub do siedziby Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego – Biuro Obsługi Klienta, ul. Fredry 12, w poniedziałki w godzinach 7.00-17.00, od wtorku do piątku w godzinach 7.00-16.00

inf. prasowa

Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o.