JDK zaprasza na wirtualne spotkanie z psychologiem

„Jak opanować lęk i zadbać o dobre samopoczucie w sytuacji pandemii” to temat 107. Studni Kulturalnej Jasielskiego Domu Kultury. Wirtualną prelekcję poprowadziła Beata Marczak, psycholog i psychodietyk z blisko 20-letnim stażem. Wykład odbył się 21.04., i jest dostępny na stronie internetowej JDK oraz facebooku.

Psycholog miała być gościem Studni Kulturalnej JDK zaplanowanej na 12 czerwca br., a poruszanym przez nią zagadnieniem miało być niskie poczucie własnej wartości. Ponieważ w międzyczasie, w związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii i wprowadzonymi restrykcjami, zmieniła się sytuacja życiowa każdego chyba mieszkańca kraju, gość studni przygotowała temat adekwatny do obecnego czasu. W internetowym wykładzie podpowie „Jak opanować lęk i zadbać o dobre samopoczucie w sytuacji pandemii”.

Beata Marczak, autorka książki „Profilaktyka uzależnień” jest psychologiem, psychodietetykiem. Od prawie 20 lat obszarem jej pracy jest pomoc, wsparcie i psychoedukacja w zakresie zaburzeń lękowych, kryzysów życiowych, uzależnień, niskiej samooceny, problemów rodzicielskich. W swojej karierze zawodowej zajmowała się terapią uzależnień od alkoholu, narkotyków, hazardu, seksu; docierała do osób zamkniętych w sobie, nieufnych, nie widzących dla siebie ratunku; pracowała z ofiarami i sprawcami przemocy domowej. Przez około 9 lat prowadziła również szkolenia dla nauczycieli, kuratorów i policjantów.

Źródło: JDK