Rozpoczęły się remonty krośnieńskich ulic

Rozpoczęły się pozimowe remonty krośnieńskich dróg. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu drogowym. W zależności od lokalizacji, w wielu miejscach pojawi się ruch wahadłowy, zajęcie pasa ruchu lub zwężenia. Wszystkich uczestników ruchu prosimy o ostrożność i stosowanie się do poleceń kierujących ruchem.

W pierwszej kolejności drogowcy będą uzupełniać ubytki nawierzchni na głównych ulicach po których odbywa się regularna komunikacja publiczna. Obecnie trwają roboty w Śródmieściu i na terenie dzielnicy Suchodół.

Od 21 kwietnia drogowców należy się spodziewać na ulicach dzielnic: Zawodzie, Białobrzegi i Krościenko Niżne. W kolejnym tygodniu od 27 kwietnia remontowane będą ulice osiedli: Osiedla Polanka, Turaszówka i Traugutta.

Miasto podjęło również działania, aby prace podjęła równolegle druga brygada remontowa, która mogłaby rozpocząć remonty na ulicach Osiedli: Południe, Tysiąclecia, Markiewicza i Grota Roweckiego.

Zaplanowane remonty będą prowadzone sukcesywnie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych oraz pod ruchem samochodowym.

Źródło: UM Krosno