Woda do ogrodowego basenu

Potrzebujesz wody do ogrodowego basenu? Zamów ją w Krośnieńskim Holdingu Komunalnym. Specjalnym beczkowozem dowieziemy zamówioną ilość wody na wskazany adres. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem 13 47 48 386 – informuje krośnieńska spółka.

Osoby, które chcą napełnić wodą ogrodowy basen, a nie mają możliwości dostępu do wody czerpanej, mogą skorzystać z oferty Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego i zamówić usługę dowozu wody specjalnym beczkowozem.

Woda transportowana jest beczkowozem, który jednorazowo może przewieźć ok. 5 m sześc. wody. Usługa wykonywana jest w dni robocze, od poniedziałku do piątku, i uzależniona jest od ilości zamówień. Dokładny termin dowozu wody można ustalić pod numerem tel. 13 47 48 386, pod którym przyjmowane są również telefoniczne zamówienia na wodę z beczkowozu.

Usługę dowozu wody beczkowozem można zamówić telefonicznie, ale niezbędne jest wypełnienie wniosku o zamówienie takiej usługi, który dostępny jest na stronie www.ekrosno.pl, w zakładce Biuro Obsługi Klienta – Załatw sprawę. W tym wniosku Klient deklaruje ilość zamawianej wody, miejsce jej dostarczenia oraz termin – informuje Andrzej Socha, kierownik Gospodarstwa samochodowego w Krośnieńskim Holdingu Komunalnym.

W cenę usługi wliczony jest koszt dojazdu beczkowozu – 8 zł/km, ilość wody – 4,30 zł/m sześc. oraz jednorazowa opłata ryczałtowa w wysokości 35,19 zł. Cena dojazdu beczkowozu uzależniona jest od ilości przejechanych kilometrów, które liczone są od miejsca wyjazdu beczkowozu z bazy przy ul. Fredry 12 w Krośnie do miejsca docelowego, czyli wskazanego przez Klienta, i z powrotem do bazy.

Źródło: Krośnieński Holding Komunalny